28 sierpnia odbyło się forum LGD na którym podsumowaliśmy gminne spotkania informacyjno-konsultacyjne, które odbyły się w terminie od 21 do 28 lipca, a także omówiliśmy harmonogram naborów na 2025 i 2026 rok oraz sposób premiowania projektów w ramach konkursów ogłaszanych przez LGD.






Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym za aktywny udział i dyskusję. Dziękujemy też za przybycie i czynny udział przedstawicielom Urzędu Marszałkowskiego - Panu Karolowi Sobolewskiemu i Pani Monice Fladrowskiej z Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich.Forum realizowane w ramach Planu komunikacji z lokalną społecznością zgodnie z umową o warunkach i sposobie realizacji strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność nr 00017.UM02.6572.20017.2023 zawartą z Zarządem Województwa Kujawsko-Pomorskiego dn. 12.12.2023 r.


